2017.03.14 - SmartBox z wskaźnikiem FSA
SmartBox z wskaźnikiem FSA

Szanowni Państwo!

W naszej ofercie pojawił się nowy poziomowskaz mechaniczny typ FSA-W. Poziomowskaz ten ma interfejs 4-20 mA, który pozwala mu na bezpośrednią pracę z naszymi urządzeniami. SmartBox jest elektronicznym wskaźnikiem stanu napełnienia przeznaczonym dla zbiorników bezciśnieniowych na płynny czynnik roboczy. Wyświetlanie danych na wskaźniku cyfrowym do wyboru (w litrach, procentach lub jako wysokość napełnienia w centymetrach). Aby dowiedzieć się więcej o produkcie zapraszamy do zapoznania się z szczegółowymi informacjami: SmartBox z FSA

 

2016.11.21 - Nowości 2017!
Nowości 2017!

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprezentować broszury o nowych produktach przygotowanych przez GOK GmbH & Co. KG. na 2017 rok. Broszury są częścią nowych katalogów na 2017 rok jakie udostępnimy dla Państwa już 28 listopada. Katalogi z cenami są dostepne tylko w języku niemieckim i są przeznaczone przede wszystkim na rynek niemiecki.

Informacje przygotowane są odpowiednio do instalacji gazowych, olejowych oraz instalacji caravaningowych.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z...

2016.09.27 - Sygnalizator IB-01!
Sygnalizator IB-01!

Szanowni Państwo!

W naszej ofercie pojawił się nowy produkt – sygnalizator IB-01. Jest to urządzenie z przeznaczeniem dla instalacji butlowych oraz instalacji w kamperach z Duo Control lub Duo Comfort. Sygnalizator IB-01 umożliwia zdalny odczyt trybu pracy instalacji, co pozwala w odpowiednim momencie zamówić dostawę gazu. Urządzenie zasilane jest bateryjnie, posiada certyfikat CE, a montaż jest bardzo prosty. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami szczegółowymi:

 

SYGNALIZATOR Z DUO CONTROL                                         SYGNALIZATOR Z INSTALACJĄ BUTLOWĄ