on Feb 24, 2020 - Diamenty Forbesa 2020
Diamenty Forbesa 2020

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że nasza firma znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona Diamentów Forbesa 2020. Jest to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Wyniki rankingu "Diamenty Forbesa 2020" zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy.

Z rankingiem można sie zapoznać pod linkiem: LINK

on Dec 04, 2019 - Katalogi 2020
Katalogi 2020

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprezentować nowe katalogi dedykowane na 2020 rok przygotowane przez GOK GmbH & Co. KG. Katalogi z cenami są dostepne tylko w języku niemieckim i są przeznaczone przede wszystkim na rynek niemiecki.

Informacje przygotowane są odpowiednio do instalacji gazowych, olejowych oraz instalacji caravaningowych.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z katalogami:                                                                                                                                                             

 

INSTALACJE GAZOWE         INSTALACJE...

on Jan 07, 2019 - Nowe parowniki DF - nawet 1600 kg/h!
Nowe parowniki DF - nawet 1600 kg/h!

Szanowni Państwo!

W naszej ofercie pojawiły się  parowniki gazowe typu DF (Direct Fired) o dużych wydajnościach. DF to parownik bezpośredniego działania produkowany od lat według sprawdzonych wzorców przez firmę Algas. Urządzenia te są proste, ekonomiczne i łatwe w montażu. Dzięki oryginalnej konstrukcji nie potrzebują energii elektrycznej i mogą być montowane wszędzie tam gdzie mamy do czynienia ze słabą infrastrukturą.

Do standardowej oferty wprowadzone zostały modele 160H (320 kg/h) i 320H (640 kg/h). Modele 480H (960 kg/h), 640H (1280 kg/h), 800H (1600 kg/h) dostępne są na zapytanie.

 

on Oct 16, 2019 - EFOY Comfort - wygodne zasilanie w każdej chwili.
EFOY Comfort - wygodne zasilanie w każdej chwili.

Szanowni Państwo!

Nasza oferta ogniw paliwowych uzupełniona została o serię Comfort przeznaczoną dla pojazdów rekreacyjnych. Jest to kolejny nasz krok zacieśniający współpracę z naszym partnerem SFC AG. W serii Comfort znajdą Państwo 3 urządzenia dopasowane do wymagań użytkowników kamperów, przyczep kempingowych oraz łodzi.

Więcej o nowych ogniwach możecie Państwo przeczytać w ulotce. Pomoże ona również w doborze odpowiedniego dla Państwa urządzenia.

ULOTKA

on Oct 09, 2018 - Współpraca z SGB GmbH
Współpraca z SGB GmbH

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma podjęła strategiczną współpracę z SGB GmbH - niemiecką firmą z 55 letnią tradycją na rynku detekcji wycieków dla zbiorników i rurociągów.  Firma ta specjalizuje się w detekcjach klasy I, czyli systemach ciśnieniowych i jest liderem na rynku. Firma SGB dostarcza obecnie jako jedyna systemy III generacji, w których nadzór i przetwarzanie sygnałów odbywa się na drodze elektronicznej a nie mechanicznej.

Dzięki współpracy z SGB możemy zaproponować Państwu 100 różnych modeli ciśnieniowej detekcji wycieków znajdujących zastosowanie w...

on Aug 31, 2018 - Tank Managment - nowy katalog
Tank Managment - nowy katalog

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprezentować nowy katalog w języku angielskim dotyczący zarządzania zbiornikiem. Katalog zawiera 77 stron z opisami urządzeń takich jak wskaźniki stanu napełnienia SmartBox, zapezpieczenia przed przepełnieniem BC-1 oraz wielu innych rozwiązań, które oferuje nasza firma. Znajdziecie tutaj Państwo także wiele przykładów zastosowania asortymentu do zarządzania zbiornikiem oraz liczne ilustracje wyjaśniające zasady działania poszczególnych produktów. Zapraszamy do przeglądania: KATALOG

on Jun 19, 2018 - GOK Polska Sp. z o.o. laureatem na targach „Stacja Paliw 2018”
GOK Polska Sp. z o.o. laureatem na targach „Stacja Paliw 2018”

Szanowni Państwo!

Podczas targów „Stacja Paliw” nagradzane są najlepsze produkty i innowacyjne rozwiązania prezentowane przez wystawców. Z ogromną przyjemnością informujemy, że w tym roku GOK został laureatem konkursu „PRODUKT ROKU 2018 XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018”.

Oferowany przez nas  „MultiTank” - zintegrowany system zabezpieczający produkt naftowy przed zmieszaniem w procesie dystrybucji (system COP) zwyciężył w kategorii „Logistyka i dystrybucja paliw”.

„MultiTank” zdobył także  GRAND PRIX XXV Międzynarodowych Targów STACJA PALIW 2018 - Lampa Prezesa Polskiej Izby...

on Jun 27, 2018 - Wykorzystanie magazynów energii
Wykorzystanie magazynów energii

Szanowni Państwo!

Magazyny energii oferowane przez GOK Polska znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach. Nasze magazyny można wykorzystać między innymi w stacjach szybkiego ładowania pojazdów oraz na przykład jako back-up w przedsiębiorstwach.

Dziś prezentujemy Państwu artykuł o wykorzystaniu magazynu energii w przedszkolu, zapraszamy do lektury: Magazyn energii BECK w przedszkolu