2021.08.23 - Nowości GOK: Crash-Sensor z ulepszoną funkcją bezpieczeństwa
Nowości GOK: Crash-Sensor z ulepszoną funkcją bezpieczeństwa

Szanowni Państwo!

zapraszamy do zapoznania się z informacja na temat ulepszonej funkcji bezpieczeństwa w CrashSensor. 

W porównaniu do poprzedniej wersji, udoskonalony czujnik zderzenia posiada nową zasadę działania i ulepszone funkcje bezpieczeństwa.

Więcej informacji znajduję się tutaj: LINK

 

2021.02.25 - Nowa seria EFOY przeznaczona dla rekreacji
Nowa seria EFOY przeznaczona dla rekreacji

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością prezentujemy Państwu najnowszą generację ogniw paliwowych z serii BT firmy SFC AG. W nowej serii BT znajdują się dwa urządzenia, które są owocem ponad 20 letniego doświadczenia i ponad 45 000 sprzedanych ogniw paliwowych przez firmę EFOY.

Urządzenia z tej serii podobnie jak poprzednia generacja dostosowane są do wymagań użytkowników kamperów, przyczep kempingowych oraz łodzi.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nową generacją ogniw paliwowych: ULOTKA

 

2020.02.28 - Nowe wersje parowników Zimmer
Nowe wersje parowników Zimmer

Szanowni Państwo!

W naszej ofercie pojawiły się nowe wersje suchych parowników elektrycznych. Zimmer™ to najsprawniejszy i najłatwiejszy w obsłudze parownik na rynku. To kompaktowe, energooszczędne urządzenie w przystępnej cenie nie wymaga praktycznie konserwacji. Jeżeli jakość, prostota i niezawodność są dla Państwa priorytetami Zimmer będzie idealnym rozwiązaniem.

Do standardowej oferty wprowadzone zostały modele o wydajnościach 25,40,50,100 kg/h.

Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami: ULOTKA

2019.10.16 - EFOY Comfort - wygodne zasilanie w każdej chwili.
EFOY Comfort - wygodne zasilanie w każdej chwili.

Szanowni Państwo!

Nasza oferta ogniw paliwowych uzupełniona została o serię Comfort przeznaczoną dla pojazdów rekreacyjnych. Jest to kolejny nasz krok zacieśniający współpracę z naszym partnerem SFC AG. W serii Comfort znajdą Państwo 3 urządzenia dopasowane do wymagań użytkowników kamperów, przyczep kempingowych oraz łodzi.

Więcej o nowych ogniwach możecie Państwo przeczytać w ulotce. Pomoże ona również w doborze odpowiedniego dla Państwa urządzenia.

ULOTKA

2019.02.19 - Senso4s
Senso4s

Szanowni Państwo!

W naszej ofercie pojawił się nowy produkt – wskaźnik poziomu Senso4s dla butli gazowych. Urządzenie mierzy aktualny poziom napełnienia butli i podaje prognozę użycia w powiązanej aplikacji. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na platformy Android oraz iOs. Użytkownik może za jej pomocą monitorować poziom kilku butli gazowych o takiej samej lub różnej pojemności.

Senso4s przeznaczony jest do zastosowań stacjonarnych (domowych) oraz mobilnych (campery i przyczepy kempingowe).

Aby dowiedzieć się więcej o produkcie zapraszamy do zapoznania się z szczegółowymi informacjami: Senso4s oraz...

2019.01.07 - Nowe parowniki DF - nawet 1600 kg/h!
Nowe parowniki DF - nawet 1600 kg/h!

Szanowni Państwo!

W naszej ofercie pojawiły się  parowniki gazowe typu DF (Direct Fired) o dużych wydajnościach. DF to parownik bezpośredniego działania produkowany od lat według sprawdzonych wzorców przez firmę Algas. Urządzenia te są proste, ekonomiczne i łatwe w montażu. Dzięki oryginalnej konstrukcji nie potrzebują energii elektrycznej i mogą być montowane wszędzie tam gdzie mamy do czynienia ze słabą infrastrukturą.

Do standardowej oferty wprowadzone zostały modele 160H (320 kg/h) i 320H (640 kg/h). Modele 480H (960 kg/h), 640H (1280 kg/h), 800H (1600 kg/h) dostępne są na zapytanie.

 

2018.10.09 - Współpraca z SGB GmbH
Współpraca z SGB GmbH

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma podjęła strategiczną współpracę z SGB GmbH - niemiecką firmą z 55 letnią tradycją na rynku detekcji wycieków dla zbiorników i rurociągów.  Firma ta specjalizuje się w detekcjach klasy I, czyli systemach ciśnieniowych i jest liderem na rynku. Firma SGB dostarcza obecnie jako jedyna systemy III generacji, w których nadzór i przetwarzanie sygnałów odbywa się na drodze elektronicznej a nie mechanicznej.

Dzięki współpracy z SGB możemy zaproponować Państwu 100 różnych modeli ciśnieniowej detekcji wycieków znajdujących zastosowanie w...

2018.01.21 - SmartBox z wskaźnikiem FSA
SmartBox z wskaźnikiem FSA

Szanowni Państwo!

W naszej ofercie pojawił się nowy poziomowskaz mechaniczny typ FSA-W. Poziomowskaz ten ma interfejs 4-20 mA, który pozwala mu na bezpośrednią pracę z naszymi urządzeniami. SmartBox jest elektronicznym wskaźnikiem stanu napełnienia przeznaczonym dla zbiorników bezciśnieniowych na płynny czynnik roboczy. Wyświetlanie danych na wskaźniku cyfrowym do wyboru (w litrach, procentach lub jako wysokość napełnienia w centymetrach). Aby dowiedzieć się więcej o produkcie zapraszamy do zapoznania się z szczegółowymi informacjami: SmartBox z FSA