O firmie

Firma GOK

 

Firma GOK Regler und Armaturen Polska Sp. z o.o. powstała w roku 2003, jako polski oddział niemieckiej firmy GOK Regler - und Armaturen GmbH & Co. KG.

Nasza firma matka jest producentem wysokiej jakości armatury stosowanej w instalacjach LPG oraz instalacjach olejowych.  Poza tym w ofercie GOK GmbH & Co. KG znajdują się systemy pomiarowe oraz detekcji wycieków dla zbiorników bezciśnieniowych.

 

Jakość

Produkty GOK są konstruowane  i produkowane na terenie Niemiec. GOK GmbH & Co. KG wdrożyła doskonały system zarządzania jakością zgodny z DIN EN ISO 9001, a jej pracownicy tworzą produkty najwyższej jakości.

 

Wszystko „pod jednym dachem”

W centrali w Marktbreit skupione są pod jednym dachem zarówno dział rozwojowo-badawczy jak i produkcja. Takie rozwiązanie umożliwia pełną kontrolę procesów od momentu przygotowania nowej konstrukcji poprzez testy laboratoryjne aż do wykonania produktu końcowego. Dzięki temu możliwe jest konstruowanie produktów, również krótkich serii, dostosowanych do indywidualnych potrzeb danego rynku lub klienta i szybką reakcję producenta na zmiany normatywne.

 

Wielopoziomowa kontrola jakości

GOK GmbH & Co. KG  przeprowadza rozbudowaną i szczegółową kontrolę jakości od momentu przyjęcia materiału na magazyn po jednostkową kontrolę produktu końcowego. Dbałość o najwyższą jakość naszych produktów to nasz znak firmowy.

Więcej o naszej firmie matce możecie Państwo przeczytać na stronie: www.gok.de

 

Ostatnie lata pracy doprowadziły do znaczących zmian w profilu firmy GOK Polska. Zaowocowało to rozszerzeniem naszej oferty o kolejne produkty. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami armatury dla zbiorników paliwowych i LPG możemy zapewnić naszym klientom pełen asortyment najwyższej jakości komponentów:

- mechaniczne i elektroniczne zawory antyprzepełnieniowe dla zbiorników ciśnieniowych i bezciśnieniowych

- systemy telemetrii dla wszystkich typów zbiorników

- systemy sterowania pracą cystern wraz z systemem zabezpieczenia „dead men”

- parowniki gazowe, wodne i elektryczne

- miksery dla propanu

- elektrozawory oraz detekcje wycieków gazu

 

Bezpośredni kontakt firmy GOK Polska z producentami umożliwia nie tylko dystrybucję produktów najwyższej jakości, ale także dopasowanie naszych usług i produktów do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki stałej wymianie informacji i szkoleniom kadry pracowniczej, gwarantujemy naszym klientom zarówno produkty o wysokim standardzie, jak i specjalistyczne doradztwo, wsparte wiedzą zebraną podczas wielu lat pracy.