on Aug 23, 2021 - Nowości GOK: Crash-Sensor z ulepszoną funkcją bezpieczeństwa
Nowości GOK: Crash-Sensor z ulepszoną funkcją bezpieczeństwa

Szanowni Państwo!

zapraszamy do zapoznania się z informacja na temat ulepszonej funkcji bezpieczeństwa w CrashSensor. 

W porównaniu do poprzedniej wersji, udoskonalony czujnik zderzenia posiada nową zasadę działania i ulepszone funkcje bezpieczeństwa.

Więcej informacji znajduję się tutaj: LINK

 

on Mar 31, 2021 - GOK - fllmy z napisami w języku polskim na YouTube
GOK - fllmy z napisami w języku polskim na YouTube

Szanowni Państwo!

mamy przyjemność ponownie zaprosić Państwa do oglądania produkcji GOK pojawiających się na kanale YouTube. Prezentowane filmy są teraz dostępne z napisami w jezyku polskim.

Na kanale prowadzonym przez naszych kolegów z Niemiec można obejrzeć wiele ciekawych vlogów wyjaśniających zagadnienia z zakresu armatury LPG i nie tylko. Zapraszamy: YOUTUBEon Feb 25, 2021 - Diamenty Forbesa 2021
Diamenty Forbesa 2021

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że nasza firma ponownie znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona Diamentów Forbesa 2021. Jest to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Wyniki rankingu "Diamenty Forbesa 2021" zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy.

Z rankingiem można sie zapoznać pod linkiem: LINK

on Feb 24, 2020 - Diamenty Forbesa 2020
Diamenty Forbesa 2020

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że nasza firma znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona Diamentów Forbesa 2020. Jest to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Wyniki rankingu "Diamenty Forbesa 2020" zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy.

Z rankingiem można sie zapoznać pod linkiem: LINK

on Oct 16, 2019 - EFOY Comfort - wygodne zasilanie w każdej chwili.
EFOY Comfort - wygodne zasilanie w każdej chwili.

Szanowni Państwo!

Nasza oferta ogniw paliwowych uzupełniona została o serię Comfort przeznaczoną dla pojazdów rekreacyjnych. Jest to kolejny nasz krok zacieśniający współpracę z naszym partnerem SFC AG. W serii Comfort znajdą Państwo 3 urządzenia dopasowane do wymagań użytkowników kamperów, przyczep kempingowych oraz łodzi.

Więcej o nowych ogniwach możecie Państwo przeczytać w ulotce. Pomoże ona również w doborze odpowiedniego dla Państwa urządzenia.

ULOTKA

on Dec 04, 2019 - Katalogi 2020
Katalogi 2020

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprezentować nowe katalogi dedykowane na 2020 rok przygotowane przez GOK GmbH & Co. KG. Katalogi z cenami są dostepne tylko w języku niemieckim i są przeznaczone przede wszystkim na rynek niemiecki.

Informacje przygotowane są odpowiednio do instalacji gazowych, olejowych oraz instalacji caravaningowych.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do zapoznania się z katalogami:                                                                                                                                                             

 

INSTALACJE GAZOWE         INSTALACJE...

on Aug 31, 2018 - Tank Managment - nowy katalog
Tank Managment - nowy katalog

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprezentować nowy katalog w języku angielskim dotyczący zarządzania zbiornikiem. Katalog zawiera 77 stron z opisami urządzeń takich jak wskaźniki stanu napełnienia SmartBox, zapezpieczenia przed przepełnieniem BC-1 oraz wielu innych rozwiązań, które oferuje nasza firma. Znajdziecie tutaj Państwo także wiele przykładów zastosowania asortymentu do zarządzania zbiornikiem oraz liczne ilustracje wyjaśniające zasady działania poszczególnych produktów. Zapraszamy do przeglądania: KATALOG

on Oct 09, 2018 - Współpraca z SGB GmbH
Współpraca z SGB GmbH

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma podjęła strategiczną współpracę z SGB GmbH - niemiecką firmą z 55 letnią tradycją na rynku detekcji wycieków dla zbiorników i rurociągów.  Firma ta specjalizuje się w detekcjach klasy I, czyli systemach ciśnieniowych i jest liderem na rynku. Firma SGB dostarcza obecnie jako jedyna systemy III generacji, w których nadzór i przetwarzanie sygnałów odbywa się na drodze elektronicznej a nie mechanicznej.

Dzięki współpracy z SGB możemy zaproponować Państwu 100 różnych modeli ciśnieniowej detekcji wycieków znajdujących zastosowanie w...