KOMPONENTY | ROZWIĄZANIA | SYSTEMY:

Wybierz kategorie:

Parowniki gazowe bezpośredniego działania Algas

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

W dobie rosnącej popularności ekologicznych źródeł energii coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z gazu jako alternatywy dla tradycyjnych paliw. Dlatego proponujemy naszym klientom nowoczesne rozwiązania w postaci parowników gazowych Algas bezpośredniego działania. To innowacyjne produkty, w które warto inwestować z wielu względów. Dostępne w naszej ofercie parowniki gazowe to grupa urządzeń, których główną zaletą jest wszechstronność zastosowań. Mogą być używane zarówno do propanu, jak i LPG, przy czym producent zaleca korzystanie z mieszanki z jak najwyższą zawartością propanu. Parowniki gazowe GOK gwarantują stabilność pracy, co sprawia, że są odpowiednie dla różnorodnych zastosowań – od ogrzewania hal magazynowych czy produkcyjnych, przez zasilanie urządzeń przemysłowych, aż po zastosowanie w gastronomii czy rolnictwie.

Czym parowniki bezpośredniego działania różnią się od innych modeli?

Oferowane przez naszą firmę parowniki bezpośredniego działania w odróżnieniu od tradycyjnych parowników nie wymagają zastosowania dodatkowego źródła energii, takiego jak prąd stosowany w suchych parownikach czy woda. Dzięki temu parowniki bezpośredniego działania pozwalają na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji oraz są doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących prostych i efektywnych technologii.

Charakterystyka parowników Algas

Parowniki Algas to jedne z najbardziej zaawansowanych urządzeń dostępnych na rynku. Ich głównym zadaniem jest przekształcanie ciekłego gazu (np. propanu) w gazowy stan skupienia, co umożliwia jego wykorzystanie jako paliwo. Produkty marki Algas wyróżniają się wysoką wydajnością oraz niezawodnością, dzięki czemu są chętnie wybierane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Wysoka jakość materiałów użytych do produkcji parowników Algas sprawia, że urządzenia te są odporne na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo parowniki gazowe Algas są wyposażone w specjalne zabezpieczenia, które chronią je przed przegrzewaniem oraz nadmiernym ciśnieniem, co przekłada się na długą żywotność produktów oraz bezpieczeństwo użytkowników.

Obsługa Klienta

pn-pt. 8.00 - 16.00 
email: [email protected]

ul. Traugutta 126
63-400 Ostrów Wlkp.
NIP: 622-24-90-580, BDO: 000110359
Sąd Rejonowy w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy KRS Nr 0000167508
Kapitał Zakładowy 100.000 PLN
© 2022 GOK Polska | realizacja i wdrożenie KamikStudio
chevron-down