KOMPONENTY | ROZWIĄZANIA | SYSTEMY:

Dane teleadresowe

NIP: 6222490580 
BDO: 000110359
Biuro czynne od
pn-pt. 8.00 - 16.00
ul. Traugutta 126
63-400 Ostrów Wlkp.
(+48) 62 735 84 08
(+48) 62 735 84 09

Kwestie prawne

Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem poniższego formularza – prosimy podaj dane w nim wskazane. Podanie danych jest dobrowolne, ale jeśli tego nie zrobisz, wysłanie do nas wiadomości w ten sposób nie będzie możliwe.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka GOK Regler und Armaturen Polska Sp. z o.o. z adresem siedziby: ul. Traugutta 126 63-400 Ostrów Wielkopolski (dalej również jako: „GOK”). Możesz się również skontaktować z nami na adres poczty elektronicznej: [email protected].

Twoje dane przetwarzamy w celu:

- komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość;
- dostarczania Ci (drogą mailową lub telefoniczną) informacji handlowych dotyczących produktów GOK, jeżeli dobrowolnie wyraziłeś zgodę na ich otrzymywanie.

Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą, do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, lub wycofania udzielonych zgód na otrzymywanie informacji handlowych, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
- dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
- żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
- przenoszenia swoich danych osobowych, np. do innego administratora (chyba, że podstawą ich przetwarzania jest prawnie uzasadniony interes administratora);
- wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
- wycofania udzielonych zgód na otrzymywanie informacji handlowych, w tym zmodyfikowania preferowanych form kontaktu marketingowego.
Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sprzedaż, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe)lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT.

Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności
pokaż więcej

Wycofanie zgód

jeśli chcesz wycofać swoje zgody marketingowe i usunąć się z naszych list subskrypcyjnych - wypełnij poniższy fomularz

  pokaż więcej

  Formularz kontaktowy / zapytaniowy

   Obsługa Klienta

   pn-pt. 8.00 - 16.00 
   email: [email protected]

   ul. Traugutta 126
   63-400 Ostrów Wlkp.
   NIP: 622-24-90-580, BDO: 000110359
   Sąd Rejonowy w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy KRS Nr 0000167508
   Kapitał Zakładowy 100.000 PLN
   © 2022 GOK Polska | realizacja i wdrożenie KamikStudio