KOMPONENTY | ROZWIĄZANIA | SYSTEMY:

Wybierz kategorie:

Grill & BBQ

Wyświetlanie 1–16 z 40 wyników

W ostatnich latach coraz częściej w polskich ogrodach i na działkach można zauważyć grille gazowe. Nic dziwnego – grill gazowy jest niezwykle wygodny w użyciu i pozwala mieć pełną kontrolę nad procesem przygotowywania posiłku. Jednak należy pamiętać, że pyszny posiłek przygotuje się tylko na dobrze zorganizowanym zestawie grillowym. Dlatego też w GOK możesz zaopatrzyć się w akcesoria, które pomogą Ci przygotować się do grillowania. Dzięki doświadczeniu i współpracy jedynie z najlepszymi specjalistami oferujemy swoim klientom tylko wysoką jakość.

Grillowanie

Grill gazowy wykorzystuje jako paliwo gaz. Źródło ciepła pochodzi z dołu i w trakcie grillowania przemieszcza się w górę przez warstwę izolatora, nim dojdzie do rusztu, na którym umieszcza się przygotowywane jedzenie. Co ważne, źródło ciepła jest regulowane, dzięki czemu możesz w pełni kontrolować stopień nagrzania grilla. Takie przygotowywanie posiłków ma wiele zalet, wśród nich można wyróżnić:

 • łatwa obsługa,
 • brak dymu,
 • niskie koszty eksploatacji,
 • jest zdrowszy niż węglowy.

Często też można spotkać się z zakazem używania grilla węglowego – niektóre kompleksy mieszkalne i stowarzyszenia właścicieli domów zakazują grillowania przy użyciu węgla. Żar i popiół mogą spowodować potencjalne uszkodzenie elewacji bądź wywołać pożar.

Reduktory

Reduktor jest produktem, którego zadanie to utrzymywanie stałego ciśnienia wyjściowego, niezależnie od wahań ciśnienia wejściowego (ciśnienia w butli z gazem) oraz zmian przepływu i temperatur w zakresie ustalonych granic. Przykładem takiego produktu jest Reduktor 1,5 kg/h 50 mb KLF x 1/4 LH grill, czyli reduktor niskiego ciśnienia do podłączania do butli gazowych, do regulacji ciśnienia nominalnego wymaganego przez urządzenie gazowe. Szczególnie do obsługi grilli gazowych.

Zgodność
Świadectwo badań typu UE wg Dyrektywy Ciśnieniowej

Świadectwo badań typu UE GGV

Certyfikat badania typu UKCA GGV

Dane techniczne

maksymalne dopuszczalne ciśnienie: PS 16 bar

Węże

Węże, np. Wąż gazowy 1/4 LH-UEM x 1/4 LH-UEM x 800 PS 10 bar, służą do:

 • podłączania armatury, urządzeń odbiorczych i przewodów rurowych,
 • do podłączania butli gazowej i reduktora ciśnienia,
 • do podłączania butli gazowych do przełączników lub rozbudowy instalacji butlowych.

Wąż gumowy wysokiego ciśnienia do podłączania armatury, urządzeń odbiorczych i przewodów rurowych.

Zgodność
Certyfikat badań typu DVGW

Wskazówka
Nasze węże są dostarczane dodatkowo z zawieszką i wskazaniem roku wymiany.

Systemy pomiaru gazu w butli

Wskaźnik poziomu napełnienia Senso4s PLUS dla butli gazowych z aplikacją dla smartfonów i tabletów, czyli Waga Senso4s PLUS. Cyfrowy miernik poziomu napełnienia dla butli gazowych do zastosowania np. w pojazdach rekreacyjnych lub w grillach gazowych, ze zdalną transmisją danych pomiarowych i sygnalizacyjnych przez Bluetooth do smartfona lub tabletu. Miernik poziomu napełnienia Senso4s PLUS mierzy ciężar butli gazowej i przez Bluetooth przekazuje tę wartość do aplikacji. Aplikacja automatycznie wylicza zawartość i tworzy prognozę zużycia.

Zalety i wyposażenie:

 • łatwa instalacja; włączyć Bluetooth, butlę umieścić na regulowanych nóżkach Senso4s, zmierzyć i zmierzone wartości odczytać w aplikacji,
 • nadaje się do wszystkich popularnych butli gazowych ze stali, aluminium i tworzywa sztucznego o ciężarze napełnienia np. 5, 8 i 11 kg,
 • dzięki certyfikatowi ATEX Senso4s PLUS można stosować np. w skrzynkach na butle gazowe w pojazdach rekreacyjnych,
 • Senso4s PLUS jest specjalnie dostosowany do eksploatacji w pojazdach rekreacyjnych – m.in. dzięki czujnikowi ruchu, który przerywa pomiar podczas jazdy i tym samym zapobiega nieprawidłowym pomiarom.

Montaż

Przed przystąpieniem do montażu należy sprawdzić produkt pod kątem możliwych uszkodzeń transportowych i kompletności. Istotne też jest zachowanie odpowiedniego kierunku montażu, który został oznaczony na poszczególnych elementach.

Użytkowanie

Wszystkie produkty i akcesoria powinny być użytkowane w sposób właściwy i zgodny z ich przeznaczeniem. Tylko w ten sposób będą one działały właściwie i przede wszystkim w sposób bezpieczny dla użytkowników. Użytkowanie niewłaściwe to każde użycie, wykraczające poza zakres zastosowania zgodnego z przeznaczeniem:

 • stosowanie innych mediów, wartości ciśnienia,
 • zastosowanie gazów w fazie ciekłej,
 • montaż w kierunku przeciwnym do przepływu,
 • używanie niezgodnych przewodów elastycznych,
 • zmiany dokonywane w produkcie lub jego części,
 • użytkowanie w temperaturach otoczenia odbiegających od przewidzianych, które wymienione są w instrukcji obsługi dołączonej do produktu,
 • montaż w niewłaściwym miejscu.

Konserwacja

Prawidłowo zamontowana i obsługiwana instalacja nie wymaga konserwacji.

Naprawa i wymiana

W instrukcji znajdziesz informacje dotyczące uruchamiania instalacji. Jeśli działania wymienione w tym punkcie nie prowadzą do prawidłowego uruchomienia, a pojawiający się błąd nie dotyczy ustawień, należy wysłać produkt do producenta w celu przeprowadzenia kontroli.

W razie pytań dotyczących naszych produktów zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy udzielą niezbędnych informacji.

 

 

 

 

 

Obsługa Klienta

pn-pt. 8.00 - 16.00 
email: [email protected]

ul. Traugutta 126
63-400 Ostrów Wlkp.
NIP: 622-24-90-580, BDO: 000110359
Sąd Rejonowy w Poznaniu IX Wydział Gospodarczy KRS Nr 0000167508
Kapitał Zakładowy 100.000 PLN
© 2022 GOK Polska | realizacja i wdrożenie KamikStudio
chevron-down